Wsparcie

Cały mój wysiłek w obecnym czasie, to skupienie na poszukiwaniu wsparcia w temacie rehabilitacja.

Pytam, szukam, analizuję jak wygląda dostępność tego typu usług medycznych. Wiem, że nie jest dobrze – kolejki 2 – 3 miesięczne to standard, oczywiście dla usług finansowanych przez NFZ. Do tego długość pobytów ok. 3 tygodni, czyli stanowczo za krótkie.

Marzę aby chory dostawał się zaraz i był leczony tak długo, jak długo rokuje powrót do zdrowia. Tak się działo w moim przypadku. Rokowanie było bardzo złe – respirator, ksiądz, namaszczenie, śpiączka… A dziś tu i teraz jestem, pomagam, leczę, czuję się jakoś przydatny.

Realizuję się w pomaganiu ludziom, często na na poziomie klinicznym. Szukam wsparcia i nie dalej jak wczoraj uświadomiłem sobie jak bardzo lubię być w poznańskiej siłowni Fabryka Formy. Ta siłownia, to trening na miarę moich możliwości – ,ustawiony przez trenera, masażystę i dietetyka. W efekcie jest to przestrzeń w której się świetnie czuję. Odprężam się.Mogę tworzyć nowe plany.

Gdy bym tworzył klinikę, to coś na kształt takiej kompleksowej siłowni wraz odpowiednim fachowym zapleczem medycznym. Póki co umówiłem  się na rozmowę z Dyrektorem Radia w Warszawie. Działam.