Fundacja

Myślę o rozwoju. Rozumianym jako rozwój tego co udało mi się stworzyć do tej pory. Mało to i dużo, ale apetyt na więcej jest zrozumiały.

Pamiętam jak w roku 2005 i 2006 pojawiał się projekt stworzenia fundacji, która mogła by zbierać pieniądze dla mnie. Nie miałem renty, ani oszczędności a wydatki rehabilitacyjno-szkoleniowe były ogromne. Stworzyłem fundację z zamiarem zbierania pieniędzy na własną rehabilitację. I udało się – jestem, pracuję, leczę, a moja fundacja działa nadal pomaga zupełnie innym pacjentom .

Moim marzeniem jest aby FUNDACJA MEMENTO aktywnie uczestniczyła w zbieraniu pieniędzy na klinikę rehabilitacji. Poszukuję osób które mogą mi jakoś pomóc i doradzić w temacie finansowania fundacji, organizowania zbiórek publicznych, marketingu, zarządzania. Tak abyśmy mogli się dalej rozwijać i pomóc jeszcze większej ilości ludzi.

Szukam dyrektora, managera do zarządzania fundacją. Każdy kto może w tym temacie jakoś pomóc będzie mile widziany – serdecznie zapraszam do współpracy ludzi z dobrym sercem i wiedzą, którą chcieliby nas wesprzeć.

Dane do kontaktu:

Fundacja Memento, Rynek 24, 63-930 Jutrosin
fundacjamemento.pl, kontakt@fundacjamemento.pl

Centrum medyczne MAFRO-MED w Poznaniu
ul. Feliksa Nowowiejskiego 49, 61-734 Poznań
mafromed.pl, poradnia@mafromed.pl